Facebook Twitter YouTube Instagram Size
KENTSEL DÖNÜŞÜM

NİTELİKLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM

Şirketimizin planları arasında; Bağdat Caddesi, Etiler, Bebek ve Nişantaşı gibi bölgelerde yeni projeler geliştirmek vardı. Her paydaşın hakkını korumaya yönelik oluşturulan Kentsel Dönüşüm Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle biz de Habitat olarak girişimlerimize hız verdik.

Bölgenin hassas dinamiklerini göz önünde bulunduran bir planlama ve bu konuda uzman olan bir ekip ile gelen yoğun talepleri eleyip, Habitat vizyonuna ve misyonuna uygun dinamikleri göz önünde bulundurarak teklif vereceğimiz binaları analiz etmeye başladık.

Habitat’ın  İstanbul’un A+  bölgelerinde hedefi, yılda 6 bina üretmek ve bölge standartlarının üstüne çıkarak Habitat standartlarını uygulayabilmektir.

Tüm Habitat - Flats projeleri; konum, daire tipine yönelik çalışma, donatı ve manzarı gibi önemli konulardaki duruşu ile ön plana çıkarak bölgenin tercih edilen evleri arasında yer almaya aday.

Habitat - Flats olarak ilk önce Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe bölgelerinde, bölge standartlarının üstünde ve değişik bütçe aralıklarında bir portföy oluşturduk ve gelişimimizi bu doğrultuda yapmaya karar verdik.

Empati yapabilen, eski bina sahiplerinin ve potansiyel müşterilerin beklentilerini dikkate alan genç ve dinamik kadromuz, her zaman yeniliklere açık vizyonumuz ve estetik ile fonksiyonelliği en uygun biçimde birleştiren mimari yaklaşımımızla Habitat - Flats adıyla yer aldığımız tüm lokasyonlarda çıtayı her zaman yükseltmeye devam edeceğiz.