Facebook Twitter YouTube Instagram Size
KENTSEL DÖNÜŞÜM

BELLEVUE FENERBAHÇE

Habitat İnşaat olarak, Point Residence projemizden sonra Kadıköy’de inşa ettiğimiz Bellevue konut projemizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bağdat Caddesi’nin en nezih bölgesinde Feneryolu caddesinin kalbine konumlandırılmış Bellevue Residence, estetik, lüks ve konforu yaşamınızla buluşturmak için tüm ayrıntıları düşündü. Sahil kenarı ve şehir merkezinde konumlanması sayesinde Sarayburnun’dan Adalara kadar olan deniz manzarasıyla buluşturan projemiz, harika lokasyonu ile sizlere özel bir yaşam sağlayacak. Sevdiklerinizle beraber eşsiz deniz manzarasının  tadına varmak, sahilde yürüyüş yapmak Bellevue Residence‘ da mümkün olacak.

Evinize geldiğinizde akıllı ev sistemleriyle siz dairenize girmeden arzunuza göre panjurlarınız açılmış, ışıklarınız yanmış bir şekilde karşılanacaksınız. Dairenizde konforlu ve özel düşünülmüş bir hayat, dışarı çıktığınızda ise rengarenk bir dünyaya adım mesafesinde ulaşım imkanı sunan Bellevue Residence’a hayran kalacaksınız.

Bellevue Residence katta 2 daire olmak üzere zemin + 8 katlı, toplamda 17 daireden oluşan kentsel dönüşümle yenilenen bir konut projesidir.

Projede 3+1 şeklinde 163 m² büyüklüğünde daireler yer almaktadır.

İnşaat alanı: 6.120m²

Konut alanı: 3.060m²